فروش کتیرا
چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰

خریدو فروش کتیرا

عده ای از هموطنان عزیزمان در استان اصفهان ودیگر نقاط کشور از جمله استان کردستان وفارس از طریق برداشت گیاه دارویی کتیرا که شغل بسیار سخت و پرمشقت و درعین حال تا حدودی تخصصی می باشدامرار معاش می کنند.

مجموعه ما با هدف یاری رساندن به این قشر زحمتکش و شریف وهمچنین ترویج کارآفرینی واز آنجاییکه این شغل  پیشه آباو اجدادی مردم این خطه از میهن عزیزمان  بوده ولی اخیرا به بوته فراموشی سپرده شده  با هدف احیا این کسب و کار و کمک به اقتصاد منطقه اقدام به خریدو فروش محصول کتیرا نموده است.

این مجموعه همچنین با تکیه بر کیفیت بالای محصول سعی نموده تا این محصول را که کالایی  استراتژیک و صادراتی نیز    می باشد را با قیمت مناسب و کیفیت بالا  به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

ایران بزرگترین صادرکننده کتیرا در جهان است.

پس از ایران کشورهای ترکیه و سوریه به ترتیب بیشترین صادرات کتیرا در جهان دارند.

در دهه ۱۳۳۰ صادرات سالانه کتیرا چهار هزار تن بود که هم اکنون به هزار تن هم نمی رسد و اغلب به کشور‏های فرانسه، امارات متحده عربی، آلمان، انگلستان، هند و برخی دیگر از کشور‏های اروپایی صادر می شود.

همچنین ارزش صادرات صمغ از کردستان به عنوان اقلیم مناسب برای تولید صمغ طی ۱۰ سال اخیر معادل ۱۴۴ میلیون و ۵۶۵ هزار دلار بوده که بیشترین حجم صادرات از این استان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفکس : 02128426715
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir
کانال تلگرام